Burdasınız
Anasayfa > MAGAZİN > FLAŞ! ÜNLÜ ŞARKICI İREM DERİCİ’DEN KÖTÜ HABER. İŞTE DERİCİ’NİN SON DURUMU…

FLAŞ! ÜNLÜ ŞARKICI İREM DERİCİ’DEN KÖTÜ HABER. İŞTE DERİCİ’NİN SON DURUMU…

Ünlü şarkıcı İrem Derici’den kötü haber! İşte Derici’nin Son Sağlık Durumu…

Son yılların çıkış yapan önemli isimlerinden olan İrem Derici’nin konser öncesi hastanelik olmasının ardından sağlık durumu merak konusu oldu. Halen tedavi altında olan İrem Derici’den haber var…

Vereceği 3 konserini iptal eden şarkıcının enfeksiyon tedavisi gördüğü öğrenildi. Böbrek ve bağırsaklarında tespit edilen enfeksiyon için yoğun ilaç tedavisi uygulanmaya devam ediliyor.

İrem Derici son dönemde verdiği kilolar ile gündeme gelmişti. Derici’nin kısa sürede verdiği aşırı kilolar nedeniyle sık sık hastalandığı iddia ediliyordu.

Rahatsızlığı nedeniyle konserlerini iptal eden İrem Derici, sosyal medya aracılığı ile haberi takipçilerine duyurdu:

“Ankara Polatlı konserim besin zehirlenmesine dayalı böbrek iltihaplanması sonucu doktor raporu ile zorunlu olarak iptal edilmiştir. 2 gündür çektiğim ağrıyı, sızıyı size anlatamam. Hastanede yerlerde sürünüyorum. Sevenlerimden ve bütün Polatlı halkından çok çok çok özür dilerim. En yakın zamanda görüşmek dileği ile…”

Derici’nin sağlık durumuyla ilgili, tedavi gördüğü hastaneden Prof. Dr. Reha Baran şu açıklamayı yaptı:

“SOLUNUM ZORLUĞU ÇEKİYOR”

“İrem Derici; gastroenterit ve idrar yolu enfeksiyonu tanıları ile takip edilirken gelişen elektrolit dengesizlikleri, vücut toplam su dengesi bozuklukları ve solunum zorluğu nedeniyle yoğun bakım ünitesinde izlem ve tedaviye alınmıştır. Hastamızın tedavisi sürmektedir.”


İREM DERİCİ KİMDİR?

21 Mart 1987 doğumlu sanatçı İrem Derici Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Piyano Bölümü’nü bitirmiştir. O Ses Türkiye yarışmasına katılan ve Hülya Avşar’ın takımına girmeyi başaran İrem Derici özellikle Kalbimin Tek Sahibine parçası ile büyük beğeni toplamıştır. İrem Derici İstanbul doğumlu aslen Sinop Boyabat’lıdır.
Biz de yazanbayan.com ailesi olarak ünlü şarkıcıya acil şifalar diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş

Bir Cevap Yazın

Top